739 313 798 info@psykreativne.cz

Jak s klienty pracuji

Zajímá mě, co vás baví, o co se v životě opíráte. Za čím si stojíte. Co vám dodává sílu. Jaké jsou vaše touhy, sny, ale i obavy.

jak pracuji psycholog zlin

Jak pracuji

Pracuji ve Zlíně jako školní psycholog a psycholog v terapeutickém centru pro rodinu. V rámci toho se setkávám s dětmi, dospělými i dospívajícími.

Byla to práce s dětmi, která mě přivedla k tomu, přistupovat kreativně k naší spolupráci. Nemusíme si celou dobu jen povídat. Malování, pohyb či hudba mohou naši práci odlehčit, a přinést vhled odjinud. Záleží vždy na tom, v čem se cítíte dobře.

Zajímá mě, co vám v životě přináší radost. Za čím si stojíte. Čemu věříte. Co vám dodává sílu. Jaké jsou vaše touhy, sny, ale i obavy. Co jsou vaše zdroje či výzvy.

Konzultace trvá 60 minut. Může se jednat o jedno setkání i dlouhodobou spolupráci. To vyplyne vždy z vašich potřeb. Rozhodnutí je tedy vždy na vás.

Setkat se můžeme „indoor“ nebo „outdoor“. Během teplých, slunečných dní se setkáváme zejména venku v přírodě. Například v parku, nebo v krásné zahradě se vzrostlými stromy, snadno dostupné při centru Zlína.