739 313 798 info@psykreativne.cz

Jak pracuji

Zajímá mě, co vás baví, o co se v životě opíráte. Za čím si stojíte. Co vám dodává sílu. Jaké jsou vaše touhy, sny, ale i obavy.

jak pracuji psycholog zlin

Jak pracuji

Poskytuji psychologické poradenství ve Zlíně a Uherském Hradišti, dospělým, dětem i dospívajícím. Jedno setkání trvá 60 minut. Můžeme se setkat jedenkrát i vícekrát. To záleží na vás.

Zajímá mě, co vám v životě přináší radost, o co se opíráte. Čemu věříte. Co vám dodává sílu a energii. Jaké jsou vaše touhy, sny, ale i obavy. Co jsou vaše výzvy.

Byla to setkávání s dětmi, která mě inspirovala, přistupovat k našemu setkávání kreativně, se zvídavostí. Každému totiž vyhovuje něco jiného. Někdo si potřebuje povídat nebo vypovídat, svěřit se s tím, co ho tíží. Někdo zase potřebuje čas najít důvěru a ukotvení, než se někomu otevře. Jiný zase dává přednost tichu či mlčení, práci s vnímáním tělesných prožitků a impulzů, relaxaci či jednoduché meditační technice. 

Setkat se můžeme venku i „vevnitř“. Zejména během teplých, slunečných dní se můžeme setkat venku v přírodě, pokud je vám to blízké. Nebo v parku či v zahradě mezi vzrostlými stromy, snadno dostupných při centru Zlína.

Záleží vždy na vás, na vašich potřebách, tempu, přání a představách.